Współpracujemy z takimi  liderami rynku w swoich dziedzinach jak:

 


Producent profesjonalnego sprzętu do filtracji wody w oczkach wodnych, stawach, zbiornikach. Produkty OASE służą do budowy (folie EPDM, PCV), pielęgnacji, filtracji (systemy BioSys) i dekoracji każdego rodzaju zbiornika wodnego. Gwarancję Czystej Wody można uzyskać w zbiornikach od 1m3 do 10000m3. Oase jest również światowym liderem w innowacyjnych systemach technologii fontannowej. 
Producent nowoczesnych systemów nawadniających, służących do irygacji każdego terenu, począwszy od małych ogródków do parków i boisk sportowych.  Doświadczenie już ponad 60-cio letnie pozwala uzyskać wysoką niezawodność sprzętu. W swojej firma TORO ofercie posiada także pojazdy wielofunkcyjne wyspecjalizowane dla pól golfowych, boisk naturalnych oraz syntetycznych, parków i ogrodów - między innymi koparki łańcuchowe, kosiarki wrzecionowe jak i inne urządzenia do wszelkich prac ziemnych.
Producentem izolacji zbiorników, takich jak oczka wodne, wodospady, baseny czy kaskady. Dzięki wykorzystaniu specjalnej folii EPDM uzyskana zostaje najwyższa szczelność oraz odporność na niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Produkt Firestone PondGard jest w pełni profesjonalny, sprawdzony w każdych warunkach na całym świecie. Jest to specjalna membrana EPDM o grubości 1,02 mm, doskonała do uszczelnień oczek wodnych, zbiorników na naśnieżanie jak i innych zbiorników wodnych i technicznych.

       CSF Multione - włoski producent wielozadaniowych urządzeń do pracy w terenie. Multione dzięki swoim małym gabarytom i wszechstronności radzi sobie w każdych warunkach.

Back to Top