Od 2014 roku wprowadziliśmy do swojej oferty pojazdy wielofunkcyjne Toro dla usług ogrodniczych.

Rynek pojazdów wielofunkcyjnych został ukształtowany przez firmę Toro, która nadal odgrywa na nim znaczącą rolę. Urządzenia marki Toro charakteryzują się najwyższym stosunkiem mocy do wagi i zajmują najmniej miejsca wśród pojazdów wielofunkcyjnych. Modele, które oferujemy, spełniają oczekiwania klientów: wyposażone są w silniki wysokoprężne, które mają wyższy moment obrotowy i zapewniają dłuższy okres użytkowania.

 

 

Pojazdy wielofunkcyjne Dingo Siteworks Systems, zaprojektowane przez specjalistów z firmy TORO, mogą być używane w dowolnym miejscu i do wielu celów – poradzą sobie z kopaniem, transportowaniem, sadzeniem i budowaniem. Są solidne, niezawodne i wyposażone w aż 35 akcesoriów, dzięki czemu ilość wykonywanych przez nie funkcji wprawia w zdumienie.

Aby umożliwić naszym Klientom idealne dopasowanie nabywanego urządzenia do potrzeb, w celu uzyskania największej wydajności i rentowności, firma Toro oferuje kilka modeli pojazdów wielofunkcyjnych. Sprzedawca sprzętu Toro może pomóc Państwu w wyborze pojazdu wielofunkcyjnego, na gąsienicach lub kołach, wyposażonego w silnik wysokoprężny lub benzynowy, który zapewni optymalną użyteczność w określonych zastosowaniach, ale istnieje kilka aspektów, które należy zawsze uwzględnić przy podejmowaniu decyzji:


• Rodzaj aktualnie używanych urządzeń – benzynowe czy wysokoprężne
• Lokalną dostępność serwisów, które specjalizują się w naprawie pojazdów benzynowych i/lub wysokoprężnych
• Typ podłoża/gleby (skała, glina, piach, darń), na którym urządzenie będzie używane
• Wysokość nad poziomem morza i klimat
• Akcesoria dodatkowe, których używanie jest planowane

Back to Top